ÜRETİM
İPLİK

Kaliteli iplikten kaliteli kumaşa…

Tesislerimizde uluslararası standartlara uygun, modern, kaliteden ödün vermeyen iplik üretimi ve tedariği sağlanmaktadır. İşin sürekliliği açısından her zaman güvenilir firmalardan temin ettiğimiz iplikleri kalite testlerine tabi tutuyor ve kaliteli iplikten kaliteli kumaş elde ediyoruz.

LABORATUVAR

Doğru, hızlı, tarafsız…

Bünyemizde bulunan laboratuvar tesisimizde son teknoloji test cihazları kullanılarak iplik ve kumaşlarımızın testlerini yapıyoruz.

DOKUMA

Son teknoloji dokuma makinelerimiz ile ürettiğimiz döşemelik ve perde kumaş koleksiyonlarımızı her boyutta ve desende armürlü ve jakarlı tezgahlarımızda dokuyoruz.

APRE

Dokuma üretiminden çıkan kumaşlarımıza, Biancalani ve RAM makinalarımız ile, sert-yumuşak-tok, geç tutuşma, leke ve su geçirmezlik gibi son işlemleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda apre bölümümüzde yapıyoruz.

DİJİTAL BASKI

Dokuma kumaş alanında sektörün öncüsü konumunda olan Kaçar Tekstil, üretim teknolojilerindeki trendleri takip ederek dijital alanda da sektörüne yön veriyor. Son teknoloji dijital ve transfer baskı makineleri ile yıllık 500.000 metre baskı kapasitesine sahiptir.

KALİTE KONTROL

Hatasız ve kaliteli kumaşlar…

Kaçar Tekstil, uzman kadrosu ile üretimini sağladığı kumaşları her aşamada gerekli kalite kontrol testlerinden geçirerek standartlara uygun olmasına önem verir. Uluslararası standartlara uygun, yüksek kalitede üretilen kumaşlarımız kalite kontrol ekibimizden tam not aldıktan sonra dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sevk edilmektedir.

KARTELA

Kartela departmanımız bir yandan Kaçar Tekstil yeni koleksiyon ürün kataloglarını fuarlarımıza ve showroom’muz için hazırlarken diğer yandan da müşterilerimizin bizden satın aldığı koleksiyonların satışa destek amaçlı kataloglarının seri üretimini yapmaktadır.

LOJİSTİK

Hızlı, ekonomik, zamanında teslimat…

Tüm aşamalardan onay alarak geçen ürünlerimiz, özenle paketlendikten sonra sevke hazırdır. Lojistik departmanında çalışan ekibimiz, kumaşların alıcı firmaya ulaşıncaya kadar herhangi bir hasar görmemesi için gerekli olan tüm lojistik önlemleri aldıkları gibi dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize, ürünlerinin en hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşması için de gerekli araştırmaları yaparak organizasyonu sağlar.